Olha Pilyuhina

Larisa Pilyuhina

Пілюгіна Лариса Михайлівна народилася 16 жовтня 1949 року в місті Мічурінську Тамбовської області.

Художню освіту отримала в Московському художньо-промисловому училищі ім. Калініна та Одеському державному педагогічному інституті ім. Ушинського на художньо-графічному факультеті.

З 1973 року – викладач Решетилівського художнього професійно-технічного училища. Пілюгіна Ларіса – старший викладач, «Відмінник народної освіти України», викладач вищої категорії, нагороджена грамотами міністерства освіти України.

З 1972 року є учасником художніх виставок. Вона член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України,нагороджена медалями ВДНГ СРСР та ВДНГ України, дипломами Національної спілки художників України. В 1985 році учасник ХІІ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві, де стала лауреатом. Вона лауреат обласної премії І.П.Котляревського 2007 року.

Пілюгіна Ларіса є постійним учасником Всеукраїнських художніх виставок, створила понад 300 вишиванок, які знаходяться у музеях Запоріжжя, Полтави, Києва, Опішні, Решетилівки. Разом зі своїми доньками приймала активну участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій суспільно-політичній акції «Рушник національної єдності». Також приймала участь у вишиванні «Рушника полтавської родини». Вона одна з ініціаторів і постійних учасників обласного свята «Решетилівська весна».

Пілюгіна Ларіса постійний учасник «Сорочинського ярмарку», «Весняного», «Осіннього» ярмарків, а також «Дня вишивальниці і ткалі» у музеї архітектури і побуту України в Києві, з 1995 року  обласного фестивалю «Решетилівська весна».